King Of Logic By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocukların zihinsel gelişimini destekleyici bu oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olmalısınız.

  Çocukların eğlenerek oynayacakları bu yepyeni oyun onların gelişimi için çok yararlı olacak. Çocukları okula hazırlayan bu oyunda birbirinden eğitici pek çok bölüm bulunmakta. Verimli zaman geçirmenin en iyi seçeneği olan bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha bilgili ve bilinçli olacak. Farklı olanı bulma, bulmacayı çözme ve örüntüyü devam ettirme gibi zihin geliştirici bölümlere sahip olan bu oyun pek çok gelişim alanını daha desteklemekte. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan bu geliştirici oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da onaylanmıştır. 

 Oyun çocukların en kolay öğrenme yoludur. Ve oyun ile çocuklara pek çok şey kolay bir şekilde öğretilebilir. Öğrenilen bu bilgiler diğer bilgilere göre çok daha kalıcı olur. Çünkü çocuklar oyun ile öğrendikleri bu bilgileri günlük hayatta da kullanmak isterler. Bu durum göz önüne alındığında bu oyundaki etkinlikler çocuğu daha ileri seviyeye taşıyacaktır. Çocuk kendindeki gelişimi fark ettikçe bu oyunu çok daha fazla oynamak isteyecek. Ve bu da çocukların bu oyunda seviye atlamasını sağlayacak. Her seviye de çocuklara çok daha farklı bilgiler öğretecek.

 Çocukları okula hazırlayan bu oyun sayesinde çocuklar çok daha bilinçli olacak. Çocuklar için harika olan bu oyuna sahip olmak çok kolay. İndir butonuna basarak bu mükemmel özellikleri olan oyuna hemen sahip olabilirsiniz. 

King Of Logic By BabyBus indir